1 marca - Teatrzyk "Czarnoksiężnik z krainy OZ" (dla wszystkich dzieci)

5  marca  - spotkanie z szynszylami (dla dzieci z grupy I i II)

6 marca - spotkanie w Szkole Podstawowej Nr 23 (dla dzieci z grupy V)

7  marca - spotkanie z podróżnikiem "Między nami Indianami" (dla adzieci z grupy III, IV i V)

1% podatku

Szanowni Państwo

bardzo, Państwu dziękujemy za przekazanie 1% podatku za rok 2017 na rzecz Przedszkola.

Dzięki Państwa hojności, za pośrednictwem Fundacji Studenckiej „Młodzi Młodym”, na konto Rady Rodziców

wpłynięło 5410 złotych 62 grosze.

Uchwałą Rady Rodziców, z dnia 10 grudnia 2018 roku, środki te zostaną przeznaczone na zakup 13 laptopów,

dzięki którym dzieci będą miały możliwość nabywania i doskonalenia umiejętności komputerowych.

Na uroczystą prezentację zakupionych pomocy zapraszamy w pierwszych dniach lutego.

Przed nami rozliczenie podatkowe za rok 2018. Zachęceni sukcesem roku ubiegłego, bardzo prosimy Państwa o ponowne wsparcie 1% przedszkola.

W zakładce LINKI znajdą Państwo odnśnik do strony z programem ułatwiającym rozliczenie PIT oraz z Numerem KRS

naszego przedszkola.