1% podatku

Szanowni Państwo

bardzo, Państwu dziękujemy za przekazanie 1% podatku za rok 2016 na rzecz Przedszkola.

Dzięki Państwa hojności, za pośrednictwem Fundacji Studenckiej „Młodzi młodym”, na konto przedszkola wpłynie 6395 złotych 49 groszy.

Uchwałą Rady Rodziców, z dnia 30 listopada 2017 roku, środki te zostaną przeznaczone na zakup sprzętów, urządzeń i zabawek, które wzbogacą ogród przedszkolny.

Na uroczystą prezentację zakupionych pomocy zapraszamy w pierwszych dniach wiosny.

Przed nami rozliczenie podatkowe za rok 2017. Zachęceni sukcesem roku ubiegłego, bardzo prosimy Państwa o ponowne wsparcie 1% przedszkola.

W zakładce LINKI znajdą Państwo odnśnik do strony z programem pit skierowanym do naszego przedszkola.