4 kwietnia, dzieci z grupy V i dzieci z grupy IV wybierają się do Muzeum Żydów Polskich.

9 kwietnia o godzinie 11:00 zapraszamy dzieci na spektakl teatralny.

10 kwietnia Fundacja CultureLab zaprosi dzieci z grupy III, IV i V na zajęcia ""

16 kwietnia o godzinie 11:00 Księżniczka Muzalinda zaprasza dzieci na Koncert Muzyczny.

24 kwietnia dzieci z grupy V i IV  wybierają się do gospodarstwa agroturystycznego "Jabłonka" na poszukiwanie wiosny wyjazd o godzinie 9:00, planowany powrót około godziny 14:00

26 kwietnia dzieci z grupy III i II  wybierają się  do gospodarstwa agroturystycznego "Jabłonka" na poszukiwanie wiosny wyjazd o godzinie 9:00, planowany powrót około godziny 14:00

Harmonogram uroczystości

W roku szkolnym 2017/2018 zaplanowano następujące Uroczystości przedszkolne:

Uroczystość

grudzień

Mikołaj w Przedszkolu – kameralne spotkanie przy choince, dla każdej grupy oddzielnie

po 20 stycznia

Dzień Babci i Dziadka w Przedszkolu

luty

Bal Karnawałowy – w dwóch odsłonach dla dzieci młodszych i dla dzieci starszych

maj

Dzień Matki w Przedszkolu

maja/czerwiec

Najważniejsze święto w kalendarzu uroczystości Dzień Dziecka

czerwiec

Zakończenie przedszkola dla najstarszych dzieci

Informacje na temat organizowanych uroczystości będą umieszczane w szatniach dziecięcych oraz na stronie internetowej.