Harmonogram uroczystości

W roku szkolnym 2017/2018 zaplanowano następujące Uroczystości przedszkolne:

Uroczystość

grudzień

Mikołaj w Przedszkolu – kameralne spotkanie przy choince, dla każdej grupy oddzielnie

po 20 stycznia

Dzień Babci i Dziadka w Przedszkolu

luty

Bal Karnawałowy – w dwóch odsłonach dla dzieci młodszych i dla dzieci starszych

maj

Dzień Matki w Przedszkolu

maja/czerwiec

Najważniejsze święto w kalendarzu uroczystości Dzień Dziecka

czerwiec

Zakończenie przedszkola dla najstarszych dzieci

Informacje na temat organizowanych uroczystości będą umieszczane w szatniach dziecięcych oraz na stronie internetowej.