W roku szkolnym 2017/18 zaprosimy dzieci na:

Koncerty muzyczne, które będą spotkaniami z Księżniczką Muzalindą. Podczas koncertów Księżniczka Muzalinda podróżuje w czasie -  odwiedzając różne epoki. Podczas tych podróży dzieci poznają nowe nietypowe  instrumenty i zupełnie nowe baśnie autorstwa Ewy Szawłowskiej, które zostaną przez Nią odtworzone na scenie.

I Ty możesz zostać Świętym Mikołajem

Szanowni Państwo zapraszamy wszystkie dzieci i ich Rodziców do udziału w akcji "  zbieramy upominki dla dzieci z Domu Świętego Brata Alberta w Płocku".

Od 28 listopada do 15 grudnia podczas świątecznych porządków prosimy pamiętajcie Państwo o Tych, do których Mikołaj nie przyjdzie bez naszej pomocy. Odzież, zabawki, książki, które uznacie Państwo za niepotrzebne dla Waszych dzieci przynieście na zorganizowaną zbiórkę w przedszkolu. Mile widzane będą też słodycze lub inne artykuły spożywcze.

Wybrane upominki w dniu 18 grudnia odbierze od nas pracownik z Płocka. 

Dane do korespondencji:

Przedszkole Nr 114
02–071 Warszawa
ul. M. Langiewicza 1/3

Telefon:

22 825 11 94

× Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się o celach i zasadach ich wykorzystywania.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami swojej przeglądarki.