I Ty możesz zostać Świętym Mikołajem

Szanowni Państwo zapraszamy wszystkie dzieci i ich Rodziców do udziału w akcji "  zbieramy upominki dla dzieci z Domu Świętego Brata Alberta w Płocku".

Od 28 listopada do 15 grudnia podczas świątecznych porządków prosimy pamiętajcie Państwo o Tych, do których Mikołaj nie przyjdzie bez naszej pomocy. Odzież, zabawki, książki, które uznacie Państwo za niepotrzebne dla Waszych dzieci przynieście na zorganizowaną zbiórkę w przedszkolu. Mile widzane będą też słodycze lub inne artykuły spożywcze.

Wybrane upominki w dniu 18 grudnia odbierze od nas pracownik z Płocka.