Wycieczki i koncert w pazdzierniu

Koncerty muzyczne

12 października zapraszamy wszystkie dzieci na drugie spotkanie z Księżniczką Muzalindą. We wrześniu księżniczka odwiedziła przedszkole po raz pierwszy i przeniosła nas do epoki kamienia łupanego.

Podczas drugiego spotkania, razem z księżniczką przeniesiemy się do Starożytności, gdzie dowiemy się co to takiego „aulos”

Wycieczki

13 października dzieci z grupy II i III wybierają się na wycieczkę do gospodarstwa agroturystycznego. Wyjazd punktualnie, o godzinie 9:00. Trzymajmy kciuki, żeby w tym dniu świeciło słońce od samego rana.

24 października dzieci z grupy IV i V wybierają się na wycieczkę do warszawskiego ZOO. Wyjazd punktualnie o godzinie 9:00.