1 marca - Teatrzyk "Czarnoksiężnik z krainy OZ" (dla wszystkich dzieci)

5  marca  - spotkanie z szynszylami (dla dzieci z grupy I i II)

6 marca - spotkanie w Szkole Podstawowej Nr 23 (dla dzieci z grupy V)

7  marca - spotkanie z podróżnikiem "Między nami Indianami" (dla adzieci z grupy III, IV i V)

Dodatkowe informacje o pracy przedszkola

Dzieci uczęszczające do przedszkola, objęte są opieką następujących specjalistów:

1. logopedy – Pani Agatki, która będzie spotykała się z dziećmi trzy razy w tygodniu, w:

Poniedziałek od godziny 8:00 do godziny 16:00,

Wtorek od godziny 9:30 do godziny 15:30,

Środa od godziny 8:30 do godziny 13:30 ( w tym zajęcia ortofoniczne w grupie I)

2. psychologapani Beaty

ODWIEDZINY PANI PSYCHOLOG odbywają się w każdy poniedzialek w godzinach 8 : 30 - 11 : 30.

Dla osób zainteresowanych indywidualnym spotkaniem z psychologiem podajemy numer telefonu do Poradni Pedagogiczno – Psychologicznej przy ul. Radomskiej 13/21, w której na co dzień pracuje Pani psycholog.

Numer telefonu 22 822 28 87