4 kwietnia, dzieci z grupy V i dzieci z grupy IV wybierają się do Muzeum Żydów Polskich.

9 kwietnia o godzinie 11:00 zapraszamy dzieci na spektakl teatralny.

10 kwietnia Fundacja CultureLab zaprosi dzieci z grupy III, IV i V na zajęcia ""

16 kwietnia o godzinie 11:00 Księżniczka Muzalinda zaprasza dzieci na Koncert Muzyczny.

24 kwietnia dzieci z grupy V i IV  wybierają się do gospodarstwa agroturystycznego "Jabłonka" na poszukiwanie wiosny wyjazd o godzinie 9:00, planowany powrót około godziny 14:00

26 kwietnia dzieci z grupy III i II  wybierają się  do gospodarstwa agroturystycznego "Jabłonka" na poszukiwanie wiosny wyjazd o godzinie 9:00, planowany powrót około godziny 14:00

Dodatkowe informacje o pracy przedszkola

Dzieci uczęszczające do przedszkola, objęte są opieką następujących specjalistów:

1. logopedy – Pani Agatka, która będzie spotykała się z dziećmi trzy razy w tygodniu, w każdy:

w poniedziałek od godziny 9:30 do 16:30,

we wtorek od godziny 9:30 do 16:00,

w czwartek od godziny 8:00 do 12:30;

2. psychologapani Beaty, który na co dzień pracuje w poradni psychologiczno – pedagogicznej przy ul. Radomskiej 13/21. Dyżury psychologa będą trzy razy w miesiącu (w piątki). O terminach  spotkań będziemy Państwa informować poprzez ogłoszenia wywieszane w Kącikach dla Rodziców.