5 listopada - zapalenie zniczy na miejsu straceń przy ul Wawelskiej

8 listopada - wycieczka do Grobu Nieznanego Żołnierza - dzieci z grupy III i V ,

8 listopada - do dzieci z grupy I i II wpadną w odwiedziny jeże,

9 listopada  - udział delegacji dzieci z grupy V i III w zakończenie konkursu "Orzeł biały" w Przedszkolu Nr 61

13 listopada - spektakl teatralny "Legenda o wawelskim smoku" w Hybrydach dla dzieci z grupy I, II, III, IV i V

15 listopada - warsztaty podróżnicze "Przez Tybet i Himalaje" spotkanie dlla dzieci z grupy III, IV i V;

16 listopada - spektakl teatralny "Kot w butach";

.21 listopada - spektakl teatralny "Koziołek Matołek - językowa łamigłówka " w Hybrydach dla dzieci z grupy I, II, III, IV i V

28 listopada - spektakl teatralny "Lwi król" w Hybrydach dla dzieci z grupy I, II, III, IV i V

Dodatkowe informacje o pracy przedszkola

Dzieci uczęszczające do przedszkola, objęte są opieką następujących specjalistów:

1. logopedy – Pani Agatki, która będzie spotykała się z dziećmi trzy razy w tygodniu, w:

Poniedziałek od godziny 8:00 do godziny 16:00,

Wtorek od godziny 9:30 do godziny 15:30,

Środa od godziny 8:30 do godziny 13:30 ( w tym zajęcia ortofoniczne w grupie I)

2. psychologapani Beaty

ODWIEDZINY PANI PSYCHOLOG odbywają się w każdy poniedzialek w godzinach 8 : 30 - 11 : 30.

Dla osób zainteresowanych indywidualnym spotkaniem z psychologiem podajemy numer telefonu do Poradni Pedagogiczno – Psychologicznej przy ul. Radomskiej 13/21, w której na co dzień pracuje Pani psycholog.

Numer telefonu 22 822 28 87