1 marca - Teatrzyk "Czarnoksiężnik z krainy OZ" (dla wszystkich dzieci)

5  marca  - spotkanie z szynszylami (dla dzieci z grupy I i II)

6 marca - spotkanie w Szkole Podstawowej Nr 23 (dla dzieci z grupy V)

7  marca - spotkanie z podróżnikiem "Między nami Indianami" (dla adzieci z grupy III, IV i V)

Godziny pracy przedszkola

Godziny pracy przedszkola w roku szkolnym 2018/2019

Przedszkole czynne jest codziennie z wyjątkiem sobót, niedziel i świąt w  godzinach od 7:00 do 18:00.

Grupa I czynna jest od godziny 7:00 do 18:00

Grupa II czynna jest od godziny 8:00 do 17:00

Grupa III czynna jest od 8:00 do 17:00

Grupa IV czynna jest od 7:00 do 17:00

Grupa V czynna jest od 7:00 do 17:00 po zakończeniu pracy oddziału, dzieci przechodzą do innej grupy

Realizacja podstawy programowej, czyli realizacja programu wychowania przedszkolnego oraz  zajęć dydaktycznych wynikających z podstawy programowej, w tym  zajęcia z akompaniamentem, koncerty muzyczne, spacery i wycieczki, będzie prowadzona codziennie - od godziny 8ºº do godziny 13ºº.

Zajęcia wyrównawcze, realizacja indywidualnych programów rozwoju oraz zajęcia dodatkowe (gimnastyczne, nauka języka, spotkania z nauką) są realizowane po godzinie 13 ºº. Popołudnie to także czas na zabawę dowolną, pobyt w ogrodzie, nawiązywanie relacji społecznych, doskonalenie umiejętności współpracy i współdziałania.

Pełny Ramowy Plan Dnia dostosowany do każdej grupy wiekowej wynikający z nowej podstawy programowej jest wywieszony  w szatni w kąciku dla rodziców.