4 kwietnia, dzieci z grupy V i dzieci z grupy IV wybierają się do Muzeum Żydów Polskich.

9 kwietnia o godzinie 11:00 zapraszamy dzieci na spektakl teatralny.

10 kwietnia Fundacja CultureLab zaprosi dzieci z grupy III, IV i V na zajęcia ""

16 kwietnia o godzinie 11:00 Księżniczka Muzalinda zaprasza dzieci na Koncert Muzyczny.

24 kwietnia dzieci z grupy V i IV  wybierają się do gospodarstwa agroturystycznego "Jabłonka" na poszukiwanie wiosny wyjazd o godzinie 9:00, planowany powrót około godziny 14:00

26 kwietnia dzieci z grupy III i II  wybierają się  do gospodarstwa agroturystycznego "Jabłonka" na poszukiwanie wiosny wyjazd o godzinie 9:00, planowany powrót około godziny 14:00

Godziny pracy przedszkola

Godziny pracy przedszkola w roku szkolnym 2017/2018

Przedszkole czynne jest codziennie z wyjątkiem sobót, niedziel i świąt w  godzinach od 7:00 do 18:00.

Grupa I czynna jest od godziny 7:00 do 17:00

Grupa II czynna jest od godziny 8:00 do 17:00

Grupa III czynna jest od 8:00 do 18:00

Grupa IV czynna jest od 7:30 do 17:30

Grupa V czynna jest od 7:00 do 17:00 po zakończeniu pracy oddziału, dzieci przechodzą do innej grupy

Realizacja podstawy programowej, czyli realizacja programu wychowania przedszkolnego oraz  zajęć dydaktycznych wynikających z podstawy programowej, w tym  zajęcia z akompaniamentem, koncerty muzyczne, spacery i wycieczki, będzie prowadzona codziennie - od godziny 8ºº do godziny 13ºº.

Zajęcia wyrównawcze, realizacja indywidualnych programów rozwoju oraz zajęcia dodatkowe (gimnastyczne, nauka języka, spotkania z nauką) są realizowane po godzinie 13 ºº. Popołudnie to także czas na zabawę dowolną, pobyt w ogrodzie, nawiązywanie relacji społecznych, doskonalenie umiejętności współpracy i współdziałania.

Pełny Ramowy Plan Dnia dostosowany do każdej grupy wiekowej wynikający z nowej podstawy programowej jest wywieszony  w szatni w kąciku dla rodziców.