5 listopada - zapalenie zniczy na miejsu straceń przy ul Wawelskiej

8 listopada - wycieczka do Grobu Nieznanego Żołnierza - dzieci z grupy III i V ,

8 listopada - do dzieci z grupy I i II wpadną w odwiedziny jeże,

9 listopada  - udział delegacji dzieci z grupy V i III w zakończenie konkursu "Orzeł biały" w Przedszkolu Nr 61

13 listopada - spektakl teatralny "Legenda o wawelskim smoku" w Hybrydach dla dzieci z grupy I, II, III, IV i V

15 listopada - warsztaty podróżnicze "Przez Tybet i Himalaje" spotkanie dlla dzieci z grupy III, IV i V;

16 listopada - spektakl teatralny "Kot w butach";

.21 listopada - spektakl teatralny "Koziołek Matołek - językowa łamigłówka " w Hybrydach dla dzieci z grupy I, II, III, IV i V

28 listopada - spektakl teatralny "Lwi król" w Hybrydach dla dzieci z grupy I, II, III, IV i V

Godziny pracy przedszkola

Godziny pracy przedszkola w roku szkolnym 2018/2019

Przedszkole czynne jest codziennie z wyjątkiem sobót, niedziel i świąt w  godzinach od 7:00 do 18:00.

Grupa I czynna jest od godziny 7:00 do 18:00

Grupa II czynna jest od godziny 8:00 do 17:00

Grupa III czynna jest od 8:00 do 17:00

Grupa IV czynna jest od 7:00 do 17:00

Grupa V czynna jest od 7:00 do 17:00 po zakończeniu pracy oddziału, dzieci przechodzą do innej grupy

Realizacja podstawy programowej, czyli realizacja programu wychowania przedszkolnego oraz  zajęć dydaktycznych wynikających z podstawy programowej, w tym  zajęcia z akompaniamentem, koncerty muzyczne, spacery i wycieczki, będzie prowadzona codziennie - od godziny 8ºº do godziny 13ºº.

Zajęcia wyrównawcze, realizacja indywidualnych programów rozwoju oraz zajęcia dodatkowe (gimnastyczne, nauka języka, spotkania z nauką) są realizowane po godzinie 13 ºº. Popołudnie to także czas na zabawę dowolną, pobyt w ogrodzie, nawiązywanie relacji społecznych, doskonalenie umiejętności współpracy i współdziałania.

Pełny Ramowy Plan Dnia dostosowany do każdej grupy wiekowej wynikający z nowej podstawy programowej jest wywieszony  w szatni w kąciku dla rodziców.