21 grudnia  - o godzinie 13 : 00 przybędzie do przedszkola Najprawdziwszy na świecie MIKOŁAJ

11 grudnia- spektakl teatralny "Jaki to święty rozdaje prezenty" w Hybrydach dla dzieci z grupy I, II, III, IV i V

4 grudnia  - warsztaty podróżnicze  "Shalom Izrael" spotkanie dlla dzieci z grupy III, IV i V;

Leżakowanie

Leżakowanieodpoczynek poobiedni trwa od godziny 13:30 do godziny 14:30

Leżakowanie traktowane jest nie  jako spanie, ale jako odpoczynek, wyciszenie, relaks przy muzyce, czas słuchania bajek czytanych przez nauczycielkę lub odtwarzanych z kaset.

W tutejszej placówce, leżakują tylko dzieci trzyletnie.

Aby umilić czas odpoczynku poobiedniego nauczycielki pozwalają aby na leżaku, obok przedszkolaka, w kolorowej pościeli odpoczywała jego ulubiona maskotka, poducha przytulanka lub pieluszka kojąca smutki (takie przedłużenie domu rodzinnego i wzmocnienie poczucia bezpieczeństwa).