5 listopada - zapalenie zniczy na miejsu straceń przy ul Wawelskiej

8 listopada - wycieczka do Grobu Nieznanego Żołnierza - dzieci z grupy III i V ,

8 listopada - do dzieci z grupy I i II wpadną w odwiedziny jeże,

9 listopada  - udział delegacji dzieci z grupy V i III w zakończenie konkursu "Orzeł biały" w Przedszkolu Nr 61

13 listopada - spektakl teatralny "Legenda o wawelskim smoku" w Hybrydach dla dzieci z grupy I, II, III, IV i V

15 listopada - warsztaty podróżnicze "Przez Tybet i Himalaje" spotkanie dlla dzieci z grupy III, IV i V;

16 listopada - spektakl teatralny "Kot w butach";

.21 listopada - spektakl teatralny "Koziołek Matołek - językowa łamigłówka " w Hybrydach dla dzieci z grupy I, II, III, IV i V

28 listopada - spektakl teatralny "Lwi król" w Hybrydach dla dzieci z grupy I, II, III, IV i V

Leżakowanie

Leżakowanieodpoczynek poobiedni trwa od godziny 13:30 do godziny 14:30

Leżakowanie traktowane jest nie  jako spanie, ale jako odpoczynek, wyciszenie, relaks przy muzyce, czas słuchania bajek czytanych przez nauczycielkę lub odtwarzanych z kaset.

W tutejszej placówce, leżakują tylko dzieci trzyletnie.

Aby umilić czas odpoczynku poobiedniego nauczycielki pozwalają aby na leżaku, obok przedszkolaka, w kolorowej pościeli odpoczywała jego ulubiona maskotka, poducha przytulanka lub pieluszka kojąca smutki (takie przedłużenie domu rodzinnego i wzmocnienie poczucia bezpieczeństwa).