5 listopada - zapalenie zniczy na miejsu straceń przy ul Wawelskiej

8 listopada - wycieczka do Grobu Nieznanego Żołnierza - dzieci z grupy III i V ,

8 listopada - do dzieci z grupy I i II wpadną w odwiedziny jeże,

9 listopada  - udział delegacji dzieci z grupy V i III w zakończenie konkursu "Orzeł biały" w Przedszkolu Nr 61

13 listopada - spektakl teatralny "Legenda o wawelskim smoku" w Hybrydach dla dzieci z grupy I, II, III, IV i V

15 listopada - warsztaty podróżnicze "Przez Tybet i Himalaje" spotkanie dlla dzieci z grupy III, IV i V;

16 listopada - spektakl teatralny "Kot w butach";

.21 listopada - spektakl teatralny "Koziołek Matołek - językowa łamigłówka " w Hybrydach dla dzieci z grupy I, II, III, IV i V

28 listopada - spektakl teatralny "Lwi król" w Hybrydach dla dzieci z grupy I, II, III, IV i V

Opłaty za pobyt dziecka w przedszkolu w bieżącym roku szkolnym będą wynosić:

Decyzją władz stolicy, od 1 września 2017 r. rodzice nie płacą za pobyt dziecka w przedszkolu.

Na zebraniu ogólnym w dniu 12 września Rodzice podjęli jednogłośnie Uchwałę Nr 1 zgodnie z którą stawka żywieniowa dzienna w roku szkolnym 2018/2019  wyniesie 10 zł dziennie. W przypadku nieobecności dziecka w przedszkolu zwrotowi podlega dzienna stawka za każdy dzień nieobecności, o ile absencja ta zostanie zgłoszona przed nieobecnością (§ 2.1. punkt 2 Uchwały XXXIII/745/2004 Rady miasta stołecznego Warszawy z dnia 8 lipca 2004 roku) Stawka która nie zostanie rodzicom zwrócona może zasilić dochód własny placówki.

Dodatkowo Uchwałą Nr 1a, rodzice zdecydowali, że w przedszkolu będzie podawana do picia woda żywiec w butelkach, jej koszt pokryją rodzice ze stawki żywieniowej.