4 kwietnia, dzieci z grupy V i dzieci z grupy IV wybierają się do Muzeum Żydów Polskich.

9 kwietnia o godzinie 11:00 zapraszamy dzieci na spektakl teatralny.

10 kwietnia Fundacja CultureLab zaprosi dzieci z grupy III, IV i V na zajęcia ""

16 kwietnia o godzinie 11:00 Księżniczka Muzalinda zaprasza dzieci na Koncert Muzyczny.

24 kwietnia dzieci z grupy V i IV  wybierają się do gospodarstwa agroturystycznego "Jabłonka" na poszukiwanie wiosny wyjazd o godzinie 9:00, planowany powrót około godziny 14:00

26 kwietnia dzieci z grupy III i II  wybierają się  do gospodarstwa agroturystycznego "Jabłonka" na poszukiwanie wiosny wyjazd o godzinie 9:00, planowany powrót około godziny 14:00

Posiłki

Pory posiłków nie uległy zmianie i tak jak w roku ubiegłym:

-         śniadanie rozpoczyna się  o godzinie 9ºº - jest ono podawane w formie "szwedzkiego stołu". Dzieci same robią sobie kanapki, wybierając to na co mają ochotę. Na stole zawsze jest kilka produktów z których można zrobić smaczną kanapkę.

-         II śniadanie jest podawane pomiędzy godziną 10³º a 11ºº. Na II śniadanie podawane są  owoce lub warzywa, kompot albo napoje.

-      obiad rozpoczyna się o godzinie 12³º - dla dzieci najmłodszych (trzyletnich) obiad jest dzielony - o godzinie 12 ºº podawana jest zupa, po chwili odpoczynku przeznaczonego na dowolną zabawę, około godziny 12³º  podawane jest drugie danie.

-       podwieczorek rozpoczyna się około godziny 15 ºº