1 marca - Teatrzyk "Czarnoksiężnik z krainy OZ" (dla wszystkich dzieci)

5  marca  - spotkanie z szynszylami (dla dzieci z grupy I i II)

6 marca - spotkanie w Szkole Podstawowej Nr 23 (dla dzieci z grupy V)

7  marca - spotkanie z podróżnikiem "Między nami Indianami" (dla adzieci z grupy III, IV i V)

Posiłki

Pory posiłków nie uległy zmianie i tak jak w roku ubiegłym:

-         śniadanie rozpoczyna się  o godzinie 9ºº - jest ono podawane w formie "szwedzkiego stołu". Dzieci same robią sobie kanapki, wybierając to na co mają ochotę. Na stole zawsze jest kilka produktów z których można zrobić smaczną kanapkę.

-         II śniadanie jest podawane pomiędzy godziną 10³º a 11ºº. Na II śniadanie podawane są  owoce lub warzywa, kompot albo napoje.

-      obiad rozpoczyna się o godzinie 12³º - dla dzieci najmłodszych (trzyletnich) obiad jest dzielony - o godzinie 12 ºº podawana jest zupa, po chwili odpoczynku przeznaczonego na dowolną zabawę, około godziny 12³º  podawane jest drugie danie.

-       podwieczorek rozpoczyna się około godziny 15 ºº