10 styczeń - "spotkanie z robalami" zajęcia w ramach cyklu różne zwierzęta duże i małe (dla dzieci z grupy I i II)

21 styczeńOdwiedziny w Smart Kids Planet (wszystkie dzieci)

22 styczeń -  w Muzeum Zegarów  (dla dzieci z grupy IV)

23 styczeń spotkanie z podróżnikiem "HIszpańskie flamenko" (dla dzieci z grupy III, IV i V)

23 styczeń -   odwiedziny w Fotoplastikonie  (dzieci z grupy IV)

3 lutego spotkanie z opowiadaczem "Opowieści Indian z Ameryki Północnej (dla wszystkich dzieci)

4 lutego godzina 9:30 BAL KARNAWAŁOWY

1% podatku

Szanowni Państwo

bardzo, Państwu dziękujemy za przekazanie 1% podatku za rok 2018 na rzecz Przedszkola.

Dzięki Państwa hojności, za pośrednictwem Fundacji Studenckiej „Młodzi Młodym”, na konto Rady Rodziców

wpłynięło 5410 złotych 62 grosze.

Uchwałą Rady Rodziców, z dnia 10 grudnia 2018 roku, środki te zostaną przeznaczone na zakup 13 laptopów,

dzięki którym dzieci będą miały możliwość nabywania i doskonalenia umiejętności komputerowych.

Na uroczystą prezentację zakupionych pomocy zapraszamy w pierwszych dniach lutego.

Przed nami rozliczenie podatkowe za rok 2019. Zachęceni sukcesem roku ubiegłego, bardzo prosimy Państwa o ponowne wsparcie 1% przedszkola.

W zakładce LINKI znajdą Państwo odnśnik do strony z programem ułatwiającym rozliczenie PIT oraz z Numerem KRS

naszego przedszkola.