Szanowni Rodzice,

Zajęcia adaptacyjne dla dzieci, które rozpoczynają przygodę z przedszkolem odbędą się w dniach 1.09-3.09 września  br. Szczegółowe informacje otrzymają Państwo drogą elektroniczną w czerwcu (zostanie utworzona grupa mailowa przyszłej grupy pierwszej).

1% podatku

Szanowni Państwo

bardzo, Państwu dziękujemy  za przekazanie 1% podatku za rok 2019 na rzecz Przedszkola.

Dzięki Państwa hojności, za pośrednictwem Fundacji Studenckiej „Młodzi młodym”, na konto  przedszkola wpłynęło 5573 złote 79 groszy.

Środki te zostaną przeznaczone na zakup szafek do dwóch szatni dziecięcych,

Przed nami rozliczenie podatkowe za rok 2020. Zachęceni sukcesem roku ubiegłego, bardzo prosimy Państwa o ponowne wsparcie przedszkola 1%.

W zakładce LINKI znajdą Państwo odnśnik do strony z programem ułatwiającym rozliczenie PIT oraz z Numerem KRS