18 wrzesień -  Opowieści - "Baśnie z Wysp Brytyjskich" (dla wszystkich dzieci)

19 wrzesień - spotkanie z podróżnikiem "Na plantacji kawy" (dla adzieci z grupy III, IV i V)

20 wrzesień - "Gady" warsztaty ze zwierzętami (dla dzieci z grupy I i II)

24 wrzesień -  "W poszukiwaniu jesieni" - wyprawa na Pola Mokotowskie (grupa IV)

1 październik - warsztaty w Bibliotece przy ul. Grójeckiej (grupa IV)

10 październik -   Opowieści - "Baśnie polskie"  (dla wszystkichdzieci)

24 październik  spotkanie z podróżnikiem "Smocza Indonezja" (dzieci z grupy III, IV i V)

1% podatku

Szanowni Państwo

bardzo, Państwu dziękujemy za przekazanie 1% podatku za rok 2018 na rzecz Przedszkola.

Dzięki Państwa hojności, za pośrednictwem Fundacji Studenckiej „Młodzi Młodym”, na konto Rady Rodziców

wpłynięło 5410 złotych 62 grosze.

Uchwałą Rady Rodziców, z dnia 10 grudnia 2018 roku, środki te zostaną przeznaczone na zakup 13 laptopów,

dzięki którym dzieci będą miały możliwość nabywania i doskonalenia umiejętności komputerowych.

Na uroczystą prezentację zakupionych pomocy zapraszamy w pierwszych dniach lutego.

Przed nami rozliczenie podatkowe za rok 2019. Zachęceni sukcesem roku ubiegłego, bardzo prosimy Państwa o ponowne wsparcie 1% przedszkola.

W zakładce LINKI znajdą Państwo odnśnik do strony z programem ułatwiającym rozliczenie PIT oraz z Numerem KRS

naszego przedszkola.