Szanowni Rodzice,

Zajęcia adaptacyjne dla dzieci, które rozpoczynają przygodę z przedszkolem odbędą się w dniach 1.09-3.09 września  br. Szczegółowe informacje otrzymają Państwo drogą elektroniczną w czerwcu (zostanie utworzona grupa mailowa przyszłej grupy pierwszej).

Harmonogram imprez kulturalnych

W  roku szkolnym 2020/2021 zaprosimy dzieci na:

Wyjścia poza przedszkole -  lekcje biblioteczne, ekologiczne, zajęcia szkolne, wyjścia do muzeum, kina, teatru.

Wycieczki autokarowe za miasto

roaz spektakle teatralne  (w formie co miesięcznych spotkań z opowiadaczem),

i

uroczystości przedszkolne (realizowane w nowej formie ustalonej wraz z dziećmi).

Wszystkie wyjścia, imprezy i uroczystości przedszkolne będą organizowane zgodnie z zaleceniami Głównego Inspektora Sanitarnego i wytycznymi Ministra Edukacji Narodowej.