Przed nami nowy  rok szkolny. Stojąc u jego progu życzymy  Państwu i Państwa dzieciom miłego przedszkola, w którym  będziecie czuli się dobrze. Przedszkola otwartego, poszukującego i ewaluującego. Przedszkola dbającego o wszechstronny rozwój wszystkich dzieci. Przedszkola opartego na współpracy i współdziałaniu całej społeczności przedszkolnej.

Pracownicy Przedszkola 114

Warszawski Program NNW m.st.Warszawy do ubezpieczenia NNW dzieci i młodzieży – oferta na rok szkolny 2020/2021

Szanowni Państwo!

Poniżej przedstawiamy propozycje dotyczące Warszawskiego Programu NNW dla dzieci i młodzieży szkolnej.

Oferowane ubezpieczenie NNW jest ubezpieczeniem dobrowolnym, to rodzic/opiekun prawny dziecka decyduje, czy chce zawrzeć ubezpieczenie za pośrednictwem konsorcjum brokerskiego Marsh/Supra Brokers.

Wszelkie dodatkowe informacje dot. oferowanego ubezpieczenia znajdziecie Państwo na stronie www.nnw24.pl

ULOTKA NNW UNIQA – SUPRA BROKERS 2020_2021

Folder informacyjny do pobrania

Drugie życie książki

1 września 2020 wznowiła swoja działalność  biblioteka plenerowa „Pod tęczowym parasolem”

Przypominamy zasady korzystania:

1.       Wybierz książkę, czasopismo z półki i weź ze sobą do domu lub przysiądź na murku,

2.       Przeczytaj,

3.       Odłóż na półkę, pozostawiając dla kolejnego czytelnika lub zabierz do domu jeżeli masz dla niej wygodne miejsce,

4.       Przynieś i uwolnij książki, które nie są szczęśliwe na półkach w Twojej domowej bibliotece, a dla innych mogą okazać się skarbem,

5.       Przyprowadź znajomych, którzy mają ochotę na korzystanie z Biblioteki Plenerowej

Serdecznie zapraszamy. Życzymy miłej lektury.

Dzieci z Przedszkola 114