18 wrzesień -  Opowieści - "Baśnie z Wysp Brytyjskich" (dla wszystkich dzieci)

19 wrzesień - spotkanie z podróżnikiem "Na plantacji kawy" (dla adzieci z grupy III, IV i V)

20 wrzesień - "Gady" warsztaty ze zwierzętami (dla dzieci z grupy I i II)

24 wrzesień -  "W poszukiwaniu jesieni" - wyprawa na Pola Mokotowskie (grupa IV)

1 październik - warsztaty w Bibliotece przy ul. Grójeckiej (grupa IV)

10 październik -   Opowieści - "Baśnie polskie"  (dla wszystkichdzieci)

24 październik  spotkanie z podróżnikiem "Smocza Indonezja" (dzieci z grupy III, IV i V)

Dodatkowe informacje o pracy przedszkola

Dzieci uczęszczające do przedszkola, objęte są opieką następujących specjalistów:

1. logopedy – Pani Agatki, która będzie spotykała się z dziećmi trzy razy w tygodniu, we:

wtorek od godziny 9:30 do godziny 15:30,

czwartek od godziny 9:30 do godziny 15:30,

piątek od godziny 9:30 do godziny 15:30 ( w tym zajęcia ortofoniczne w grupie I)

2. psychologapani Beaty

PANI PSYCHOLOG odwiedza przedszkole w co drugą środę w godzinach 11 : 30 - 15 : 30.

Dla osób zainteresowanych indywidualnym spotkaniem z psychologiem podajemy numer telefonu do Poradni Pedagogiczno – Psychologicznej przy ul. Radomskiej 13/21, w której na co dzień pracuje Pani psycholog.

Numer telefonu 22 822 28 87