10 styczeń - "spotkanie z robalami" zajęcia w ramach cyklu różne zwierzęta duże i małe (dla dzieci z grupy I i II)

21 styczeńOdwiedziny w Smart Kids Planet (wszystkie dzieci)

22 styczeń -  w Muzeum Zegarów  (dla dzieci z grupy IV)

23 styczeń spotkanie z podróżnikiem "HIszpańskie flamenko" (dla dzieci z grupy III, IV i V)

23 styczeń -   odwiedziny w Fotoplastikonie  (dzieci z grupy IV)

3 lutego spotkanie z opowiadaczem "Opowieści Indian z Ameryki Północnej (dla wszystkich dzieci)

4 lutego godzina 9:30 BAL KARNAWAŁOWY

Dodatkowe informacje o pracy przedszkola

Dzieci uczęszczające do przedszkola, objęte są opieką następujących specjalistów:

1. logopedy – Pani Agatki, która będzie spotykała się z dziećmi trzy razy w tygodniu, we:

wtorek od godziny 9:30 do godziny 15:30,

czwartek od godziny 9:30 do godziny 15:30,

piątek od godziny 9:30 do godziny 15:30 ( w tym zajęcia ortofoniczne w grupie I)

2. psychologapani Beaty

PANI PSYCHOLOG odwiedza przedszkole w co drugą środę w godzinach 11 : 30 - 15 : 30.

Dla osób zainteresowanych indywidualnym spotkaniem z psychologiem podajemy numer telefonu do Poradni Pedagogiczno – Psychologicznej przy ul. Radomskiej 13/21, w której na co dzień pracuje Pani psycholog.

Numer telefonu 22 822 28 87