Przed nami nowy  rok szkolny. Stojąc u jego progu życzymy  Państwu i Państwa dzieciom miłego przedszkola, w którym  będziecie czuli się dobrze. Przedszkola otwartego, poszukującego i ewaluującego. Przedszkola dbającego o wszechstronny rozwój wszystkich dzieci. Przedszkola opartego na współpracy i współdziałaniu całej społeczności przedszkolnej.

Pracownicy Przedszkola 114

Warszawski Program NNW m.st.Warszawy do ubezpieczenia NNW dzieci i młodzieży – oferta na rok szkolny 2020/2021

Szanowni Państwo!

Poniżej przedstawiamy propozycje dotyczące Warszawskiego Programu NNW dla dzieci i młodzieży szkolnej.

Oferowane ubezpieczenie NNW jest ubezpieczeniem dobrowolnym, to rodzic/opiekun prawny dziecka decyduje, czy chce zawrzeć ubezpieczenie za pośrednictwem konsorcjum brokerskiego Marsh/Supra Brokers.

Wszelkie dodatkowe informacje dot. oferowanego ubezpieczenia znajdziecie Państwo na stronie www.nnw24.pl

ULOTKA NNW UNIQA – SUPRA BROKERS 2020_2021

Folder informacyjny do pobrania

Godziny pracy przedszkola

Godziny pracy przedszkola w roku szkolnym 2020/2021

Przedszkole pracuje codziennie od godziny 7:00 do godziny 17:00 w tym:

Grupa I czynna jest od godziny 7:00 do 16:00

Grupa II czynna jest od godziny 7:30 do 17:00

Grupa III czynna jest od 8:00 do 16:00

Grupa IV czynna jest od 7:30 do 16:50

Po zakończeniu pracy oddziału dzieci przechodzą do innej grupy (dzieci z Gr III łączą się z grupą IV, a dzieci z I grupy łączą się z grupą II).

Realizacja podstawy programowej (realizacja programu wychowania przedszkolnego oraz  zajęć dydaktycznych wynikających z podstawy programowej), będzie prowadzona codziennie - od godziny 8ºº do godziny 17ºº w tym zajęcia dodatkowe, zajęcia wyrównawcze i realizacja indywidualnych programów rozwoju.