9 maj -  zajęcia w Muzeum Jeździectwa i Łówiectwa (dla dzieci z grupy III)

10 maj - Teatrzyk "Bajka o Smerfach" (dla wszystkich dzieci)

15 maj - wycieczka do sortowni paczek (dla dzieci z grupy III);  zajęcia w Muzeum POLIN (dla dzieci z grupy IV)

16 maj - spotkanie z podróżnikiem "Morskie opowieści" (dla adzieci z grupy III, IV i V)

17 maj - "Klinika Pluszowego Misia" (dla wszystkich dzieci)

21 maj - spotkanie z seniorami "Wspólny spacer do parku" (dzieci z grupy III)

22 maj -   zajęcia w Muzeum POLIN (dla dzieci z grupy III)

27 maj spotkanie z seniorami "Dzień Dziecka)" (dzieci z grupy III i IV)

28 maj -  wycieczka z oazji Dnia Dziecka dla dzieci z grupy III i IV (Muzeum Ziemii)

29 maj -   zajęcia w Muzeum POLIN (dla dzieci z grupy II)

30 maj - wyjście do Kina  (dzieci z grupy V)

3 czerwiec - zajęcia w Muzeum POLIN (dla dzieci z grupy I)

5 czerwiec - zajęcia w Muzeum POLIN (dla dzieci z grupy V)

6 czerwiec - spotkanie z podróżnikiem "Dzieci Świata" (dla adzieci z grupy III, IV i V)

7 czerwiec wycieczka z oazji Dnia Dziecka dla dzieci z grupy I i II (Chatka spełnionych marzeń);Teatrzyk "Smerfy po raz drugi" (dla  wszystkich dzieci)

18 czerwiec - zakończenie roku starszaków

Godziny pracy przedszkola

Godziny pracy przedszkola w roku szkolnym 2018/2019

Przedszkole czynne jest codziennie z wyjątkiem sobót, niedziel i świąt w  godzinach od 7:00 do 18:00.

Grupa I czynna jest od godziny 7:00 do 18:00

Grupa II czynna jest od godziny 8:00 do 17:00

Grupa III czynna jest od 8:00 do 17:00

Grupa IV czynna jest od 7:00 do 17:00

Grupa V czynna jest od 7:00 do 17:00 po zakończeniu pracy oddziału, dzieci przechodzą do innej grupy

Realizacja podstawy programowej, czyli realizacja programu wychowania przedszkolnego oraz  zajęć dydaktycznych wynikających z podstawy programowej, w tym  zajęcia z akompaniamentem, koncerty muzyczne, spacery i wycieczki, będzie prowadzona codziennie - od godziny 8ºº do godziny 13ºº.

Zajęcia wyrównawcze, realizacja indywidualnych programów rozwoju oraz zajęcia dodatkowe (gimnastyczne, nauka języka, spotkania z nauką) są realizowane po godzinie 13 ºº. Popołudnie to także czas na zabawę dowolną, pobyt w ogrodzie, nawiązywanie relacji społecznych, doskonalenie umiejętności współpracy i współdziałania.

Pełny Ramowy Plan Dnia dostosowany do każdej grupy wiekowej wynikający z nowej podstawy programowej jest wywieszony  w szatni w kąciku dla rodziców.