Szanowni Rodzice,

Zajęcia adaptacyjne dla dzieci, które rozpoczynają przygodę z przedszkolem odbędą się w dniach 1.09-3.09 września  br. Szczegółowe informacje otrzymają Państwo drogą elektroniczną w czerwcu (zostanie utworzona grupa mailowa przyszłej grupy pierwszej).

Imprezy

Obok zajęć dodatkowych przedszkole proponuje w roku szkolnym 2020/2021 proponuje imprezy i uroczystości przedszkolne,

które będą realizowane w nowej formie (bezpiecznej - dostosowanej do zaleceń GIS i wytycznych MEN) ustalonej wraz z dziećmi .

Informacje na temat organizowanych uroczystości będą umieszczane w szatniach dziecięcych.