10 styczeń - "spotkanie z robalami" zajęcia w ramach cyklu różne zwierzęta duże i małe (dla dzieci z grupy I i II)

21 styczeńOdwiedziny w Smart Kids Planet (wszystkie dzieci)

22 styczeń -  w Muzeum Zegarów  (dla dzieci z grupy IV)

23 styczeń spotkanie z podróżnikiem "HIszpańskie flamenko" (dla dzieci z grupy III, IV i V)

23 styczeń -   odwiedziny w Fotoplastikonie  (dzieci z grupy IV)

3 lutego spotkanie z opowiadaczem "Opowieści Indian z Ameryki Północnej (dla wszystkich dzieci)

4 lutego godzina 9:30 BAL KARNAWAŁOWY

Leżakowanie

Leżakowanieodpoczynek poobiedni trwa od godziny 14:00 do godziny 14:30

Leżakowanie traktowane jest nie  jako spanie, ale jako odpoczynek, wyciszenie, relaks przy muzyce, czas słuchania bajek czytanych przez nauczycielkę lub odtwarzanych z kaset.

W tutejszej placówce, leżakują tylko dzieci trzyletnie.

Aby umilić czas odpoczynku poobiedniego nauczycielki pozwalają aby na leżaku, obok przedszkolaka, w kolorowej pościeli odpoczywała jego ulubiona maskotka, poducha przytulanka lub pieluszka kojąca smutki (takie przedłużenie domu rodzinnego i wzmocnienie poczucia bezpieczeństwa).