9 maj -  zajęcia w Muzeum Jeździectwa i Łówiectwa (dla dzieci z grupy III)

10 maj - Teatrzyk "Bajka o Smerfach" (dla wszystkich dzieci)

15 maj - wycieczka do sortowni paczek (dla dzieci z grupy III);  zajęcia w Muzeum POLIN (dla dzieci z grupy IV)

16 maj - spotkanie z podróżnikiem "Morskie opowieści" (dla adzieci z grupy III, IV i V)

17 maj - "Klinika Pluszowego Misia" (dla wszystkich dzieci)

21 maj - spotkanie z seniorami "Wspólny spacer do parku" (dzieci z grupy III)

22 maj -   zajęcia w Muzeum POLIN (dla dzieci z grupy III)

27 maj spotkanie z seniorami "Dzień Dziecka)" (dzieci z grupy III i IV)

28 maj -  wycieczka z oazji Dnia Dziecka dla dzieci z grupy III i IV (Muzeum Ziemii)

29 maj -   zajęcia w Muzeum POLIN (dla dzieci z grupy II)

30 maj - wyjście do Kina  (dzieci z grupy V)

3 czerwiec - zajęcia w Muzeum POLIN (dla dzieci z grupy I)

5 czerwiec - zajęcia w Muzeum POLIN (dla dzieci z grupy V)

6 czerwiec - spotkanie z podróżnikiem "Dzieci Świata" (dla adzieci z grupy III, IV i V)

7 czerwiec wycieczka z oazji Dnia Dziecka dla dzieci z grupy I i II (Chatka spełnionych marzeń);Teatrzyk "Smerfy po raz drugi" (dla  wszystkich dzieci)

18 czerwiec - zakończenie roku starszaków

Leżakowanie

Leżakowanieodpoczynek poobiedni trwa od godziny 13:30 do godziny 14:30

Leżakowanie traktowane jest nie  jako spanie, ale jako odpoczynek, wyciszenie, relaks przy muzyce, czas słuchania bajek czytanych przez nauczycielkę lub odtwarzanych z kaset.

W tutejszej placówce, leżakują tylko dzieci trzyletnie.

Aby umilić czas odpoczynku poobiedniego nauczycielki pozwalają aby na leżaku, obok przedszkolaka, w kolorowej pościeli odpoczywała jego ulubiona maskotka, poducha przytulanka lub pieluszka kojąca smutki (takie przedłużenie domu rodzinnego i wzmocnienie poczucia bezpieczeństwa).