Przed nami nowy  rok szkolny. Stojąc u jego progu życzymy  Państwu i Państwa dzieciom miłego przedszkola, w którym  będziecie czuli się dobrze. Przedszkola otwartego, poszukującego i ewaluującego. Przedszkola dbającego o wszechstronny rozwój wszystkich dzieci. Przedszkola opartego na współpracy i współdziałaniu całej społeczności przedszkolnej.

Pracownicy Przedszkola 114

Warszawski Program NNW m.st.Warszawy do ubezpieczenia NNW dzieci i młodzieży – oferta na rok szkolny 2020/2021

Szanowni Państwo!

Poniżej przedstawiamy propozycje dotyczące Warszawskiego Programu NNW dla dzieci i młodzieży szkolnej.

Oferowane ubezpieczenie NNW jest ubezpieczeniem dobrowolnym, to rodzic/opiekun prawny dziecka decyduje, czy chce zawrzeć ubezpieczenie za pośrednictwem konsorcjum brokerskiego Marsh/Supra Brokers.

Wszelkie dodatkowe informacje dot. oferowanego ubezpieczenia znajdziecie Państwo na stronie www.nnw24.pl

ULOTKA NNW UNIQA – SUPRA BROKERS 2020_2021

Folder informacyjny do pobrania

Leżakowanie

Odpoczynek dla dzieci najmłodszych (grupa I) rozpoczyna się po obiedzie o godz.13:30 i  trwa do 14:30.

Leżakowanie traktowane jest nie  jako spanie, ale jako odpoczynek, wyciszenie, relaks przy muzyce, czas słuchania bajek czytanych przez nauczycielkę lub odtwarzanych z kaset.

W tutejszej placówce, leżakują tylko dzieci trzyletnie.

Aby umilić czas odpoczynku poobiedniego nauczycielki pozwalają aby na leżaku, obok przedszkolaka, w kolorowej pościeli odpoczywała jego ulubiona maskotka, poducha przytulanka lub pieluszka kojąca smutki (takie przedłużenie domu rodzinnego i wzmocnienie poczucia bezpieczeństwa).