18 wrzesień -  Opowieści - "Baśnie z Wysp Brytyjskich" (dla wszystkich dzieci)

19 wrzesień - spotkanie z podróżnikiem "Na plantacji kawy" (dla adzieci z grupy III, IV i V)

20 wrzesień - "Gady" warsztaty ze zwierzętami (dla dzieci z grupy I i II)

24 wrzesień -  "W poszukiwaniu jesieni" - wyprawa na Pola Mokotowskie (grupa IV)

1 październik - warsztaty w Bibliotece przy ul. Grójeckiej (grupa IV)

10 październik -   Opowieści - "Baśnie polskie"  (dla wszystkichdzieci)

24 październik  spotkanie z podróżnikiem "Smocza Indonezja" (dzieci z grupy III, IV i V)

Leżakowanie

Leżakowanieodpoczynek poobiedni trwa od godziny 14:00 do godziny 14:30

Leżakowanie traktowane jest nie  jako spanie, ale jako odpoczynek, wyciszenie, relaks przy muzyce, czas słuchania bajek czytanych przez nauczycielkę lub odtwarzanych z kaset.

W tutejszej placówce, leżakują tylko dzieci trzyletnie.

Aby umilić czas odpoczynku poobiedniego nauczycielki pozwalają aby na leżaku, obok przedszkolaka, w kolorowej pościeli odpoczywała jego ulubiona maskotka, poducha przytulanka lub pieluszka kojąca smutki (takie przedłużenie domu rodzinnego i wzmocnienie poczucia bezpieczeństwa).