9 maj -  zajęcia w Muzeum Jeździectwa i Łówiectwa (dla dzieci z grupy III)

10 maj - Teatrzyk "Bajka o Smerfach" (dla wszystkich dzieci)

15 maj - wycieczka do sortowni paczek (dla dzieci z grupy III);  zajęcia w Muzeum POLIN (dla dzieci z grupy IV)

16 maj - spotkanie z podróżnikiem "Morskie opowieści" (dla adzieci z grupy III, IV i V)

17 maj - "Klinika Pluszowego Misia" (dla wszystkich dzieci)

21 maj - spotkanie z seniorami "Wspólny spacer do parku" (dzieci z grupy III)

22 maj -   zajęcia w Muzeum POLIN (dla dzieci z grupy III)

27 maj spotkanie z seniorami "Dzień Dziecka)" (dzieci z grupy III i IV)

28 maj -  wycieczka z oazji Dnia Dziecka dla dzieci z grupy III i IV (Muzeum Ziemii)

29 maj -   zajęcia w Muzeum POLIN (dla dzieci z grupy II)

30 maj - wyjście do Kina  (dzieci z grupy V)

3 czerwiec - zajęcia w Muzeum POLIN (dla dzieci z grupy I)

5 czerwiec - zajęcia w Muzeum POLIN (dla dzieci z grupy V)

6 czerwiec - spotkanie z podróżnikiem "Dzieci Świata" (dla adzieci z grupy III, IV i V)

7 czerwiec wycieczka z oazji Dnia Dziecka dla dzieci z grupy I i II (Chatka spełnionych marzeń);Teatrzyk "Smerfy po raz drugi" (dla  wszystkich dzieci)

18 czerwiec - zakończenie roku starszaków

Opłaty za pobyt dziecka w przedszkolu w bieżącym roku szkolnym będą wynosić:

Decyzją władz stolicy, od 1 września 2017 r. rodzice nie płacą za pobyt dziecka w przedszkolu.

Na zebraniu ogólnym w dniu 12 września Rodzice podjęli jednogłośnie Uchwałę Nr 1 zgodnie z którą stawka żywieniowa dzienna w roku szkolnym 2018/2019  wyniesie 10 zł dziennie. W przypadku nieobecności dziecka w przedszkolu zwrotowi podlega dzienna stawka za każdy dzień nieobecności, o ile absencja ta zostanie zgłoszona przed nieobecnością (§ 2.1. punkt 2 Uchwały XXXIII/745/2004 Rady miasta stołecznego Warszawy z dnia 8 lipca 2004 roku) Stawka która nie zostanie rodzicom zwrócona może zasilić dochód własny placówki.

Dodatkowo Uchwałą Nr 1a, rodzice zdecydowali, że w przedszkolu będzie podawana do picia woda żywiec w butelkach, jej koszt pokryją rodzice ze stawki żywieniowej.