Przed nami nowy  rok szkolny. Stojąc u jego progu życzymy  Państwu i Państwa dzieciom miłego przedszkola, w którym  będziecie czuli się dobrze. Przedszkola otwartego, poszukującego i ewaluującego. Przedszkola dbającego o wszechstronny rozwój wszystkich dzieci. Przedszkola opartego na współpracy i współdziałaniu całej społeczności przedszkolnej.

Pracownicy Przedszkola 114

Warszawski Program NNW m.st.Warszawy do ubezpieczenia NNW dzieci i młodzieży – oferta na rok szkolny 2020/2021

Szanowni Państwo!

Poniżej przedstawiamy propozycje dotyczące Warszawskiego Programu NNW dla dzieci i młodzieży szkolnej.

Oferowane ubezpieczenie NNW jest ubezpieczeniem dobrowolnym, to rodzic/opiekun prawny dziecka decyduje, czy chce zawrzeć ubezpieczenie za pośrednictwem konsorcjum brokerskiego Marsh/Supra Brokers.

Wszelkie dodatkowe informacje dot. oferowanego ubezpieczenia znajdziecie Państwo na stronie www.nnw24.pl

ULOTKA NNW UNIQA – SUPRA BROKERS 2020_2021

Folder informacyjny do pobrania

Opłaty za pobyt dziecka w przedszkolu:

Pobyt dzieci w przedszkolu i zajęcia dodatkowe, decyzją władz stolicy od 2017 r. są bezpłatne.

Rodzice wnoszą  w roku szkolnym 2020/2021 opłaty za żywienie. Stawka żywieniowa dzienna od 1 września wynosi 13 zł dziennie.

OPŁAT  ZA  ŻYWIENIE  dokonujemy na konto Bank Handlowy w Warszawie S.A. ul. Senatorska 16  00-923 Warszawa

nr konta  43 1030 1508 0000 0005 5052 0079

W przypadku nieobecności dziecka w przedszkolu zwrotowi podlega dzienna stawka żywieniowa za każdy dzień nieobecności, o ile absencja ta zostanie zgłoszona przed nieobecnością najpóźniej do godziny 9:00 w dniu nieobecności (§ 2.1. punkt 2 Uchwały XXXIII/745/2004 Rady miasta stołecznego Warszawy z dnia 8 lipca 2004 roku).

Wyliczona kwota za żywienie po pomniejszeniu o zwrot za nieobecności będzie do Państwa przesyłana na początku miesiąca na Państwa adres maliowy z portalu 24we.pl

Wszystkie wątpliwości związane z odpłatnością można wyjaśniać osobiście u Pani Wiesi Dźwigały kierownika gospodarczego lub pod numerem telefonu 22 8251194.

W przedszkolu będzie podawana dzieciom , bez ograniczeń  do picia woda żywiec ( butle z kranikiem), a jej koszt będzie pokryty w ramach stawki żywieniowej.

Wpłaty na  FUNDUSZ  RADY  RODZICÓW dokonujemy przelewem na: konto   Bank Millenium S.A.  z siedzibą  w Warszawie ulica Stanisława Żaryna 2   numer konta  44 1160 2202 0000 0002 4754 8571