9 maj -  zajęcia w Muzeum Jeździectwa i Łówiectwa (dla dzieci z grupy III)

10 maj - Teatrzyk "Bajka o Smerfach" (dla wszystkich dzieci)

15 maj - wycieczka do sortowni paczek (dla dzieci z grupy III);  zajęcia w Muzeum POLIN (dla dzieci z grupy IV)

16 maj - spotkanie z podróżnikiem "Morskie opowieści" (dla adzieci z grupy III, IV i V)

17 maj - "Klinika Pluszowego Misia" (dla wszystkich dzieci)

21 maj - spotkanie z seniorami "Wspólny spacer do parku" (dzieci z grupy III)

22 maj -   zajęcia w Muzeum POLIN (dla dzieci z grupy III)

27 maj spotkanie z seniorami "Dzień Dziecka)" (dzieci z grupy III i IV)

28 maj -  wycieczka z oazji Dnia Dziecka dla dzieci z grupy III i IV (Muzeum Ziemii)

29 maj -   zajęcia w Muzeum POLIN (dla dzieci z grupy II)

30 maj - wyjście do Kina  (dzieci z grupy V)

3 czerwiec - zajęcia w Muzeum POLIN (dla dzieci z grupy I)

5 czerwiec - zajęcia w Muzeum POLIN (dla dzieci z grupy V)

6 czerwiec - spotkanie z podróżnikiem "Dzieci Świata" (dla adzieci z grupy III, IV i V)

7 czerwiec wycieczka z oazji Dnia Dziecka dla dzieci z grupy I i II (Chatka spełnionych marzeń);Teatrzyk "Smerfy po raz drugi" (dla  wszystkich dzieci)

18 czerwiec - zakończenie roku starszaków

Posiłki

Pory posiłków nie uległy zmianie i tak jak w roku ubiegłym:

-         śniadanie rozpoczyna się  o godzinie 9ºº - jest ono podawane w formie "szwedzkiego stołu". Dzieci same robią sobie kanapki, wybierając to na co mają ochotę. Na stole zawsze jest kilka produktów z których można zrobić smaczną kanapkę.

-         II śniadanie jest podawane pomiędzy godziną 10³º a 11ºº. Na II śniadanie podawane są  owoce lub warzywa, kompot albo napoje.

-      obiad rozpoczyna się o godzinie 12³º - dla dzieci najmłodszych (trzyletnich) obiad jest dzielony - o godzinie 12 ºº podawana jest zupa, po chwili odpoczynku przeznaczonego na dowolną zabawę, około godziny 12³º  podawane jest drugie danie.

-       podwieczorek rozpoczyna się około godziny 15 ºº