Przed nami nowy  rok szkolny. Stojąc u jego progu życzymy  Państwu i Państwa dzieciom miłego przedszkola, w którym  będziecie czuli się dobrze. Przedszkola otwartego, poszukującego i ewaluującego. Przedszkola dbającego o wszechstronny rozwój wszystkich dzieci. Przedszkola opartego na współpracy i współdziałaniu całej społeczności przedszkolnej.

Pracownicy Przedszkola 114

Warszawski Program NNW m.st.Warszawy do ubezpieczenia NNW dzieci i młodzieży – oferta na rok szkolny 2020/2021

Szanowni Państwo!

Poniżej przedstawiamy propozycje dotyczące Warszawskiego Programu NNW dla dzieci i młodzieży szkolnej.

Oferowane ubezpieczenie NNW jest ubezpieczeniem dobrowolnym, to rodzic/opiekun prawny dziecka decyduje, czy chce zawrzeć ubezpieczenie za pośrednictwem konsorcjum brokerskiego Marsh/Supra Brokers.

Wszelkie dodatkowe informacje dot. oferowanego ubezpieczenia znajdziecie Państwo na stronie www.nnw24.pl

ULOTKA NNW UNIQA – SUPRA BROKERS 2020_2021

Folder informacyjny do pobrania

Posiłki

Pory podawania posiłków:

Pory posiłków nie uległy zmianie i tak jak w roku ubiegłym zapraszamy:

• na śniadanie rozpoczyna się o godzinie 9:00,
  • na II śniadanie w przedziale pomiędzy godziną 10:00 a 11:00,
  • na obiad o godzinie 13:00 (dla dzieci z grupy I obiad będzie podzielony o godzinie 12:30 zupa, chwila odpoczynku i o godzinie 13:00 drugie danie),
  • a na podwieczorek o godzinie 15:00,

Odpoczynek dla dzieci najmłodszych (grupa I) rozpoczyna się po obiedzie o godz.13:30 i  trwa do 14:30.