10 styczeń - "spotkanie z robalami" zajęcia w ramach cyklu różne zwierzęta duże i małe (dla dzieci z grupy I i II)

21 styczeńOdwiedziny w Smart Kids Planet (wszystkie dzieci)

22 styczeń -  w Muzeum Zegarów  (dla dzieci z grupy IV)

23 styczeń spotkanie z podróżnikiem "HIszpańskie flamenko" (dla dzieci z grupy III, IV i V)

23 styczeń -   odwiedziny w Fotoplastikonie  (dzieci z grupy IV)

3 lutego spotkanie z opowiadaczem "Opowieści Indian z Ameryki Północnej (dla wszystkich dzieci)

4 lutego godzina 9:30 BAL KARNAWAŁOWY

Posiłki

Pory podawania posiłków:

-         śniadanie rozpoczyna się  o godzinie 9:00 - jest ono podawane w formie "szwedzkiego stołu". Dzieci same robią sobie kanapki, wybierając to na co mają ochotę. Na stole zawsze jest kilka produktów z których można zrobić smaczną kanapkę.

-         II śniadanie jest podawane pomiędzy godziną 10:30 a 11:00. Na II śniadanie podawane są  owoce lub warzywa, kompot albo napoje.

-      obiad rozpoczyna się o godzinie 13:00 - dla dzieci najmłodszych (trzyletnich) obiad jest dzielony - o godzinie 12:30 podawana jest zupa, po chwili odpoczynku przeznaczonego na dowolną zabawę, około godziny 13:00  podawane jest drugie danie.

-       podwieczorek rozpoczyna się o godzinie15:00