Zajęcia dodatkowe

W roku szkolnym 2023/2024 w Przedszkolu będą organizowane następujące zajęcia dodatkowe, które będą

dopełnieniem wzbogaceniem i uatrakcyjnieniem realizowanych treści programowych w roku szkolnym 2023/2024:

1. nauka języka angielskiego dla wszystkich dzieci realizowana w ramach podstawy programowej i w ramach zajęć dodatkowych,
  2. zajęcia umuzykalniające z akompaniamentem dla wszystkich dzieci,
  3. zajęcia sportowe, z instruktorem, dla wszystkich dzieci
  4. ćwiczenia ortofoniczne prowadzone przez logopedę dla dzieci z grupy I,
  5. zajęcia „Zmysłowe poznanie świata” dla dzieci z grupy I (prowadzone przez nauczycielki),
  6. gimnastyka ogólnorozwojowa z elementami gimnastyki korekcyjnej dla wszystkich dzieci (prowadzone przez nauczycielki)
  7. warsztaty przyrodnicze – dla wszystkich dzieci,

oraz

wyjścia poza przedszkole -  lekcje biblioteczne, ekologiczne, zajęcia szkolne, wyjścia do muzeum, kina, teatru,

wycieczki autokarowe za miasto,

spektakle teatralne  (opowiadacz, teatrzyki),

i

uroczystości przedszkolne (realizowane w nowej formie ustalonej wraz z dziećmi).

p114@eduwarszawa.pl