Przed nami nowy  rok szkolny. Stojąc u jego progu życzymy  Państwu i Państwa dzieciom miłego przedszkola, w którym  będziecie czuli się dobrze. Przedszkola otwartego, poszukującego i ewaluującego. Przedszkola dbającego o wszechstronny rozwój wszystkich dzieci. Przedszkola opartego na współpracy i współdziałaniu całej społeczności przedszkolnej.

Pracownicy Przedszkola 114

Warszawski Program NNW m.st.Warszawy do ubezpieczenia NNW dzieci i młodzieży – oferta na rok szkolny 2020/2021

Szanowni Państwo!

Poniżej przedstawiamy propozycje dotyczące Warszawskiego Programu NNW dla dzieci i młodzieży szkolnej.

Oferowane ubezpieczenie NNW jest ubezpieczeniem dobrowolnym, to rodzic/opiekun prawny dziecka decyduje, czy chce zawrzeć ubezpieczenie za pośrednictwem konsorcjum brokerskiego Marsh/Supra Brokers.

Wszelkie dodatkowe informacje dot. oferowanego ubezpieczenia znajdziecie Państwo na stronie www.nnw24.pl

ULOTKA NNW UNIQA – SUPRA BROKERS 2020_2021

Folder informacyjny do pobrania

Zajęcia dodatkowe

W roku szkolnym 2020/2021 w Przedszkolu będą organizowane następujące zajęcia dodatkowe, które będą

dopełnieniem wzbogaceniem i uatrakcyjnieniem realizowanych treści programowych w roku szkolnym 2020/2021:

1. nauka języka angielskiego dla wszystkich dzieci realizowana w ramach podstawy programowej i w ramach zajęć dodatkowych,
  2. zajęcia umuzykalniające z akompaniamentem dla wszystkich dzieci,
  3. zajęcia sportowe, z instruktorem, dla wszystkich dzieci
  4. ćwiczenia ortofoniczne prowadzone przez logopedę dla dzieci z grupy I,
  5. zajęcia „Zmysłowe poznanie świata” dla dzieci z grupy I i II (prowadzone przez nauczycielki),
  6. gimnastyka ogólnorozwojowa z elementami gimnastyki korekcyjnej dla wszystkich dzieci (prowadzone przez nauczycielki)
  7. warsztaty podróżnicze Poznajemy Świat – dla dzieci z grup III, IV,
  8. „Zwierzęta nie są straszne” – cykliczne spotkania ze zwierzętami dla dzieci z grupy I i II

oraz

wyjścia poza przedszkole -  lekcje biblioteczne, ekologiczne, zajęcia szkolne, wyjścia do muzeum, kina, teatru i wycieczki autokarowe za miasto

a także spektakle teatralne  (w formie co miesięcznych spotkań z opowiadaczem),

i

uroczystości przedszkolne (realizowane w nowej formie ustalonej wraz z dziećmi).