Drugie życie książki

1 września 2017 wznowiła swoja działalność  biblioteka plenerowa „Pod tęczowym parasolem”

Przypominamy zasady korzystania:

1.       Wybierz książkę, czasopismo z półki i weź ze sobą do domu lub przysiądź na murku,

2.       Przeczytaj,

3.       Odłóż na półkę, pozostawiając dla kolejnego czytelnika lub zabierz do domu jeżeli masz dla niej wygodne miejsce,

4.       Przynieś i uwolnij książki, które nie są szczęśliwe na półkach w Twojej domowej bibliotece, a dla innych mogą okazać się skarbem,

5.       Przyprowadź znajomych, którzy mają ochotę na korzystanie z Biblioteki Plenerowej

Serdecznie zapraszamy. Życzymy miłej lektury.

Dzieci z Przedszkola 114