4 kwietnia, dzieci z grupy V i dzieci z grupy IV wybierają się do Muzeum Żydów Polskich.

9 kwietnia o godzinie 11:00 zapraszamy dzieci na spektakl teatralny.

10 kwietnia Fundacja CultureLab zaprosi dzieci z grupy III, IV i V na zajęcia ""

16 kwietnia o godzinie 11:00 Księżniczka Muzalinda zaprasza dzieci na Koncert Muzyczny.

24 kwietnia dzieci z grupy V i IV  wybierają się do gospodarstwa agroturystycznego "Jabłonka" na poszukiwanie wiosny wyjazd o godzinie 9:00, planowany powrót około godziny 14:00

26 kwietnia dzieci z grupy III i II  wybierają się  do gospodarstwa agroturystycznego "Jabłonka" na poszukiwanie wiosny wyjazd o godzinie 9:00, planowany powrót około godziny 14:00

Zajęcia dodatkowe

W roku szkolnym 2017/2018 w Przedszkolu będą organizowane następujące zajęcia dodatkowe:

1. nauka języka migowego dla dzieci z grupy I, IV i V,
  2. zajęcia umuzykalniające z akompaniamentem dla wszystkich dzieci,
  3. ćwiczenia ortofoniczne prowadzone przez logopedę dla dzieci z grupy I,
  4. zajęcia „Zmysłowe poznanie świata” dla dzieci z grupy I i II,
  5. gimnastyka ogólnorozwojowa z elementami gimnastyki korekcyjnej dla wszystkich dzieci,

1. lekcje biblioteczne, ekologiczne, zajęcia szkolne,
  2. Cykliczne warsztaty przedszkolne:

a. warsztaty, prowadzone przez fundację CutureLab, dotyczące praw dziecka, ochrony środowiska, zrównoważonego rozwoju dla dzieci z grup III, IV i V,

b. „Zwierzęta nie są straszne” – cykliczne spotkania ze zwierzętami dla dzieci z grupy I i II.